Şifremi Hatırlat
Ana Sayfa  
Göklerin Bilgeliği Okulu  
Eğitim  
Eğitim Başvuru Formu  
Etik Değerler  
Zihninizi de Doyurun  
Soru Cevap  
Linkler  
Haberler  
Atölye Çalışmaları  
Galeri  
 

GÖKLERİN BİLGELİĞİ OKULU

Göklerin Bilgeliği Okulu öğrencilerimiz için bir eğitim sitesi olarak tasarlandı, ancak sundukları, konuyla ilgilenenler için de çok şey amaçlıyor. Site, öğrencilerimizin giriş yaparak eğitim materyallerine ulaşmak, eğitim bilgilerini ve kendi durumunu takip etmek, diğer öğrencilerle forum alanında iletişim içinde olmak gibi temel işlevlerinin yanı sıra, genel okuyucular için makaleler, haberler ve daha sık iletişimde bulunabileceğimiz bir Soru-Cevap köşesi barındırıyor.

Göklerin Bilgeliği Okulu’nda üç yıllık bir eğitim programı uygulanıyor. Temel, İleri I ve İleri II aşamaları kendi içinde bütünlük oluşturan ders akışları içeriyor ve ayrıca R. Hakan Kırkoğlu 2001 yılından bu yana ülkemizde öncülük ettiği Astroloji’nin tarihsel köklerini içeren Tradisyonel Astroloji dersleri veriyor. Bu dersler Helenistik, Ortaçağ ve Rönesans dönemlerinin harita yorumuna ve öngörümlere dayalı tekniklerini içermekte.

Sınıf derslerinin yanında, önümüzdeki dönemde ayrı bir kategori altında yer alacak olan Uzaktan Eğitim’in hazırlık çalışmaları yapılmakta. Sınıf eğitimle ilgili tüm detayları sitede bulabilir ve öğrencilik için başvurabilirsiniz. Astroloji çokca sabır, ilgi ve merak isteyen bir eğitim gerektirmekte. Bu nedenle öğrencilerimize bilgilerini sindirebilmeleri ve sağlam bir temel edinebilmeleri için gereken duyarlılığı gösteriyor, rehberlik ediyoruz.

Sitede öğrencilerimizin çevirdikleri makaleler de bulacaksınız.

Hoşgeldiniz

Göklerin Bilgeliği OkuluBucks - Digital Media Publishing Agency
wholesale nfl jerseys online Lululemon having Black Friday Sale lululemon black friday christian louboutin outlet cheap mlb jerseys 2015 Moncler Jackets Black Friday lululemon black friday moncler outlet black friday wholesale authentic jerseys wholesale nba jerseys Lululemon Athletica Black Friday Jordans Black Friday Sale 2015 wholesale jerseys from china Ray Ban Black Friday Deals cheap mlb jerseys cheap nba jerseys cheap replica soccer jerseys Moncler Jackets Outlet cheap soccer jerseys lululemon cyber monday cheap jordans cyber monday soccer jerseys cheap cheap authentic mlb jerseys louboutin pas cher Lululemon Athletica clothing Black Friday wholesale authentic nfl jerseys oakley black friday cheap replica soccer jerseys cheap soccer jerseys wholesale wholesale cheap nfl jerseys Oakley Cyber Monday cheap wholesale christian louboutin lululemon cyber monday jordans cyber monday